Časté dotazy

Kdy začnou prášky na hubnutí účinkovat?

Fat Blocker prášky a hubnutí působí ihned po užití a dokážou zrychlit metabolismus, ale v případě, že žaludek zaplníte stravou jinak nedokážou účinkovat.

Je nutno s Fat Blocker cvičit?

Není nutno. Tento doplněk stravy byl navržen tak, aby pomáhal lidem ušetřit čas a je schopen efektivně účinkovat bez jakéhokoliv sportu a cvičení. Pokud do procesu zapojíte také cvičení na hubnutí, tak získáte samozřejmě rychlejší výsledky.

Zabere Fat Blocker skutečně u každého?

Ano, Fat Blocker zabere u každého, ale u každého zcela logicky jinak. Záleží na typu postavy a rychlosti metabolismu jedince a také na množství svalové hmoty, protože to, co spaluje tuky, jsou právě svaly.

Jak fungují?

Pořád nechápete jak můžete díky práškům zhubnout? Celá magie je založena na zvýšeném spalování kalorií, které stojí za tvorbou nepěkných tukových polštářů na těle. Muži trpí zejména na ukládání tuku na břiše, ženy obvykle na stehnech a zadečku. Díky spalování kalorií začne váš metabolizmus přímo odbourávat tuky a tím se vaše váha snižuje. Perfektní je na tom že hubnete opravdu jen tuky, a ne svaly, jako při běžných dietách.

Jak tyto prášky vybírat?

Při výběru toho správného přípravku na hubnutí se zaměřte na složení, které by mělo být výhradně z přírodních látek. Důležité jsou i lékařské certifikace a atestace v EU, které ukazují zda jsou přípravky zdravotně nezávadné a mají dostatečné množství účinných látek. Důležitý je kromě správného složení i poměr účinných látek, který musí být v dokonalé rovnováze tak aby jej vaše tělo bez problému zpracovalo a výsledek byl co nejlepší.

Nenašli jste odpověď na vaší otázku?

Pokud jste nenašli odpověď na Vaší otázku, tak neváhejte a kontaktujte nás.