10 tipů jak zhubnout bez námahy

Není nutné trávit hodiny v posilovně či hladovět. Muže hubnutí být i docela zábava pokud víte jak spálit kalorie jiným10 tipů na hubnutí bez námahy způsobem.

1) Tak například čištění zubů. Po dobu dvou minut čištění spálit přibližně šest kilojoulů. No není to nic převratného že, ale vezměte v potaz, že zuby si můžete čistit, kolikrát chcete opravdu, když jsou ústa svěží tak určitě vás to odradí něco sníst, pokud nemáte hlad.

2) Nebo třeba domácí práce. Jistě někdo řekne to je ale šílená otrava. Zkuste na to nahlížet jako na dobrý trénink. Pokud poctivě půl hodiny uklízíte, spálíte zhruba osmdesát kilojoulů. Vše se dá přepočítat na kilojouly, vytírání podlahy 300kJ, žehlení 300kJ, vysávání 500kJ. Tak žádné lenošení a mazejte uklízet.

3) Zahrádka je také skvělý způsob. Takže pokud vlastníte zahrádku nebo bydlíte v domku se zahradou, žádné výmluvy musíte využít každé příležitosti ke spalování kalorii. Budete na čerstvém vzduchu příroda vám, zvedne náladu a tím spálíte více kalorii. Za hodinu okopávání spálíte 2100kJ, za půl hodiny sekání trávy je to dalších 420kJ.

4) Obsahuje váš majetek také auto. Tak žádná myčka a čištění interiérů. Tak za prvé ušetříte peníze, také váš pocit bude k nezaplacení. Protože váš mazlíček bude jen zářit a vy budete mít o dva tisíce kilojoulůméně. Samozřejmě že si musíte dát záležet, aby to vaše autíčko bylo dokonale čisté tak úklid musí trvat dvě hodiny.

5) Je to zajímavé ale hubnout se dá i nakupováním. Za půl hodiny plně naloženého vozíku, který vezete před sebou, můžete spálit asi 420kJ. Tak je dobré hned ze startu ho naplnit objemným nákupem a pak teprve chodit pro ty drobnější potraviny.

6) Vařte si jídlo zásadně doma. Žádné návštěvy restaurací. Vařte doma tak za prvé budete vědět, co obsahuje vaše potrava. Uvaříte si podle sebe i danou porci si upravíte, jak vám to vyhovuje. A přípravou jídla doma spálíte přibližně sto kilojoulů navíc. To se přeci také počítá.

7)Relaxováním je možné také spálit nějakou tu kalorii. Třeba při koukání na televizi můžete plést, nebo vykonávat nějakou jinou ruční prací. Za hodinu koukáni na TV plus něco navíc spálíte zhruba sedmdesát kilojoulů.

8) Výborný spalovač je sex. Holky, bolení hlavy vás nepřipraví o kalorie. Za to sex ano a to tak že půl hodina skvělého líbání je lepší, budete mít o 126kJ míň. O sexu ani nemluvím, skvělý sex s partnerem vám zaručí za půl hodiny spálit 630 kilojoulů. To už stojí za to a ten krásný pocit je přeci k nezaplacení.

9) Spánek nám také pomáhá při spalování kalorii. Osmihodinovým spánkem spálíte téměř sedmnáct set kilojoulů a navíc nebude mít vaše tělo nutkání doplňovat si chybějící energii rychlými cukry.

10) Tabletky na hubnutí, které jsou určené pro zdravé hubnutí a to bez toho, abyste museli vynaložit úsilí na cvičení. Mezi takové doplňky stravy patří Andropharmia Slim, který je určen pro hubnutí bez jakéhokoliv cvičení.Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *