Je lepší cvičení doma?

Cviky na domaŘekli jste si, že začnete cvičit, ale nevíte kde, je lepší cvičit, jestli ve fitness centru nebo zvolit cvičení doma? Oba dva způsoby mají své pro a proti. Cvičení doma je samozřejmě pohodlnější, bez finančních nákladů a můžete cvičit kdykoliv dostanete chuť. Jako způsob udržení kondice a postavy je to dobrý nápad, ale pokud chcete nabrat svalovou hmotu, tak Vám cvičení doma nepomůže. Pokud však nemáte doma, vybavení podobné z fitness centra.

Ačkoli cvičení doma je dobrý nápad, tak cvičení doma nemusí být tak jednoduché. Proč?

Co si budeme povídat doma máme mnoho rušivých elementů jako je televizi, počítač, pohodlnou gauč, postel, děti a chod rodiny. Často se stává, že cvičení doma je dost často demotivující, právě díky rušivým elementům a pohodlí. Cvičení nemusí být pravidelné s dokončením celých sérií. U posilovny to je jinak, když už se dostanete do fitness centra, tak je vám líto vyhodit peníze a nic neudělat. A další vlivy posilovny dokážou výrazně nabudit člověka např. atmosféra, barvy, stroje, další lidi, kteří se snaží zlepšit své tělo.

Ve fitness centru se také snažíme mít v cvičení nějaký systém cviků, který nás udržuje v pohybu a dostat se k cíli. Doma nás bude lákat skončit po každé další sérii. Pokud však patříte mezi jedince obdařené silnou vůlí, nemusí pro vás nic z toho být překážkou.

Vybavení na domácí cvičení

Pokud jste se namotivovali a rozhodli k cvičení doma, přichází na řadu otázka s čím cvičit? Začátečníkům postačí klasické jednoduché cviky jako kliky, dřepy, sklapovačky, vzpomeňte si na tělocviky. Postupem času se dostanete do fáze, kde vám vaše tělo nevystačí k budování svalové hmoty z důvodů stagnování svalů (Přestanou růst, protože si návyky jak na váhu, tak na strategii).

Pokud věříte, že vydržíte u cvičení doma, doporučuji si sehnat nějaké cvičební pomůcky, balon, gumové expandéry, hrazda (hrazda do futer), jednoručky, bradla pro kliky, velká činka, běžecký pás, rotoped a další.

Domácí cvičení na závěr

Pro domácí cvičení je zapotřebí silné vůle, která Vás může udržet u cvičení a neodvádět vás procesu. Také musíte počítat, že pro začátek nebudete mít žádné vybavení, které pro pozdější cvičení doma je zapotřebí, aby svaly nestagnovaly a mohli růst. Ale pokud chcete zhubnout, tak začněte buď cvičit, nebo si pořiďte prášky na hubnutí Andropharmia Slim, které jsou vyrobeny pouze z přírodních látek a sklízejí ohromné úspěchy po celém světě.Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *