Prášky na hubnutí na předpis

Prášky na předpisMezi prášky na hubnutí, také samozřejmě patří prášky na předpis, pro lidi, kteří již trpí obezitou to znamená, že jejich Body Mass index (Můžete si jej změřit např. úplně dole v BMI kalkulačce) je vyšší nad 30 hodnotu. BMI se nejčastěji používá při diagnostice nadváhy či obezity. Výpočet je jednoduchý:

 

  • BMI = Hmotnost v kg / (výška v m)2

Výsledné číslo se shoduje s vaším stavem, přičemž nadváha je považována v rozmezí hodnot 25 – 30, hodnoty 30 – 35 představují mírnou obezitu, 35 – 40 střední obezitou a 40 a více takzvanou morbidní obezitu, která je velice životu nebezpečná.

BMI hodnoty však mohou být nepřesné, jelikož se nebere v potaz věk, zdravotní stav, množství svalové hmoty, hmotnost kostí  ani řadu dalších faktorů. Neměli byste se řídit hodnotami zejména u sportovců a příliš mladých nebo příliš starých osob.

Prášky na předpis Vás nemusí spasit

Prášky na předpis jak již vyplívá z názvu, získáte pouze od lékaře, který samozřejmě musí vyhodnotit, jestli trpíte nadváhou či obezitou. Prášky na předpis mají také vedlejší účinky, protože řada z nich je vyrobena na podobné bázi u pervitinu.

Meridia a Lindaxa

Oba tyto doplňky stravy na hubnutí jsou asi nejznámější u nás. Využívají účinnou látku sibutramin a pracují na podobném principu jako moderní antidepresiva SSRI – tedy na bázi inhibitorů zpětného vychytávání serotoninu (jeho činnost souvisí s příjmem potravy, cykly spánku a bdění a také s emocionálními stavy).

Oba dva produkty působí tak, že dodává pocit sytosti a také stimulují metabolismus, čímž dochází k výraznějšímu spalování energie.

Při používání se také mohou vyskytnout nežádoucí vedlejší účinky jako nespavost, nevolnosti, bolesti hlavy, hypertenze, zrychlení tepu, bušení srdce, zácpa, potíže s dechem a jiné. Proto jsou tyto prášky na předpis k mání pouze od lékaře.

Adipex neboli zlatá vejce

Adipex byl dlouhou dobu nejpoužívanějším doplňkem stravy na hubnutí, dnes je musejí ze všech evropských trhů stahovat, protože byl nahrazen účinnějšími a zejména méně rizikovými prostředky.

Adipex obsahuje látku fentermin, která je chemickými vlastnostmi „příbuzná“ noradrenalinu. Adipex dodává tělu pocit sytosti, což napomáhá dodržovat Vámi zvolenou dietu.

Tyto prášky na hubnutí jsou velice účinné, ale jejich vedlejší účinky mají celou řadu nepříznivých vedlejších účinků: nespavost, nevolnosti, bolesti hlavy, hypertenze, zrychlení tepu, bušení srdce, zácpa, potíže s dechem a jiné.

Xenical zabraňuje ukládání tuku

Samozřejmě nemůžeme v neposlední řadě opomenout prášky na předpis Xenical. Tento lék obsahuje látku orlistat, který působí jako inhibitor enzymu lipázy nacházejícího se v trávicím traktu. Tím se výrazně omezí štěpení a zpracování tuků až o 30 % odchází.

Xenical Vás nezbaví hladu, ale napomůže u jídla, aby došlo k rychlejšímu zasycení, a tak zabraní přijatým tukům, aby byly uloženy jako podkožní zásoby energie.

Mezi nejčastější nežádoucí účinky patří průjmy, bolesti břicha a také zhoršené vstřebávání vitamínů A, D, E a K, které jsou rozpustné v tucích.

Prášky na hubnutí bez předpisu

Prášky na předpis nejsou na recept jen tak pro srandu, protože prášky na hubnutí, které jsou určené na předpis mají vedlejší účinky, které nemusí nějaké tělo snášet. Mohou způsobit srdeční zástavy nebo jiné komplikace. Pokud chcete zhubnout přírodní cestou bez jakýchkoliv vedlejších účinků, tak vyzkoušejte Andropharmia Slim, které jsou 100% přírodní a to dokazují certifikáty kvality.Přidej komentář

Your email is never published nor shared. Required fields are marked *